Produkty

Parapety jsou důležitou součástí okna

Kvalitní venkovní parapet je pro stavební otvor velice důležitým prvkem z hlediska zajištění proti vodě. V případě použití nekvalitních parapetních plechů může docházet k pronikání vody do zdiva stavebního otvoru. To má vliv jak na životnost zdiva tak na jeho izolační vlastnosti. Neblahé vlivy se mohou následně přenášet i na okenní konstrukci, když není použita montáž s parotěsnou a paropropustnou páskou přes montážní pěnu (TNI 74 6077). Vlhkost začne pronikat do montážní pěny, která se nasákne a začne ztrácet svoje izolační vlastnosti.

Radím Vám tedy na parapetu se nevyplatí šetřit!  

Interiérový parapet plní funkci hygienickou. Je důležité aby z něho šel dobře otírat prach a v neposlední řadě aby dobře vypadal. Vnitřní parapet dotváří vzhled celého interiéru a k dřevěnému oknu se hodí jak jinak než dřevěný parapet.

Vnitřní dřevěné parapety

Vnitřní parapety můžete koupit v různých provedeních od parapetů z plastu přes dřevotřísku ale my Vám nabízíme něco extra! Parapety z masivního dřeva v barvě oken! Dřevěné parapety zaměříme, vyrobíme, nalakujeme do stejného odstínu jako Vaše eurookna nebo špaletová okna a přijedeme je namontovat. Vám už potom budou dělat jen a jen radost. 

Parapet je vyrobený jako sendvičová konstrukce. Toto řešení je nevyhnutelné pro zajištění tvarové stálosti. Parapet má masivní nos z dubu nebo buku. Samotná parapetní deska se podle domluvy vyrábí buď z laťovky nebo z MDF desky, která je z obou stran odýhována dubovou nebo bukovou dýhou. Složení parapetu je patrné z řezu parapetem viz obr. nahoře. 

Proč si nás vybrat?

VLASTNÍ VÝROBA
I MONTÁŽ

Na celé realizaci se podílí naši zaměstnanci, za jejichž kvalitní práci ručíme.

VŽDY JEDNÁTE
S ODBORNÍKEM

Naši kolegové své práci opravdu rozumí, to poznáte v každé fázi zakázky.

DLOUHODOBÉ
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

Prozkoumejte i recenze našich zákazníků na Google či Firmy.cz.

Hodnocení našich zákazníků

Nezávazná KONZULTACE

Zvažujete, jaká okna jsou pro Vás nejlepší? Jaký vybrat design? Co přinese nejlepší poměr cena / výkon? Jsme tu pro Vás a se vším Vám s radostí poradíme. Za více než 30 let jsme nasbírali obrovské množství zkušeností, které Vám rádi předáme a připravíme řešení přesně pro Vás.

  1. Napište nám nebo zavolejte.
  2. ​Ozveme se Vám do 24 hodin.
  3. Probereme Vaše požadavky, zodpovíme otázky.
  4. Do 48 hodin budete mít cenovou nabídku na míru zpracovanou naším odborníkem.