Naše Produkty

Repliky historických oken

Revitalizace či rekonstrukce historických budov, zámků a dalších památkově chráněných objektů a staveb vyžaduje ve většině případů výměnu oken, a tedy i pořízení replik různých typů – jedná se především o okna špaletová a kastlová. Kousek historie můžete mít ale i ve Vašem vlastním domě.

Repliky historických oken v sobě spojují šarm a eleganci dob minulých s moderními technologiemi současnosti. Každé okno může být věrnou replikou historického designu, pečlivě vyrobenou s důrazem na detaily a autenticitu. Náš tým pracuje s nejvyšší precizností a vášní, aby každé okno splňovalo nejvyšší standardy kvality i estetiky. Zachováváme původní charakteristické rysy, jako jsou křivky, rámy a detaily, které dodají Vašemu domu jedinečný a elegantní vzhled.

Kromě estetické hodnoty nabízí naše repliky historických oken i mnoho praktických výhod. Používáme moderní materiály a technologie, které zajišťují odolnost, energetickou účinnost a snadnou údržbu.

Pokud toužíte po oživení Vašeho domu historickým šarmem, ale nechcete se vzdát moderních výhod, pak jsou naše repliky historických oken nebo Eurookna s historickým vzhledem (prolink na LP Eurookna s historickým vzhledem) tou správnou volbou.

Vždy s pečlivostí zohledňujeme nároky památkových úřadů a dle jejich požadavků zpracováváme kompletní podklady.

Proč si nás vybrat?

VLASTNÍ VÝROBA
I MONTÁŽ

Na celé realizaci se podílí naši zaměstnanci, za jejichž kvalitní práci ručíme.

VŽDY JEDNÁTE
S ODBORNÍKEM

Naši kolegové své práci opravdu rozumí, to poznáte v každé fázi zakázky.

DLOUHODOBÉ
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

Prozkoumejte i recenze našich zákazníků na Google či Firmy.cz.

Hodnocení našich zákazníků

Nezávazná KONZULTACE

Zvažujete, jaká okna jsou pro Vás nejlepší? Jaký vybrat design? Co přinese nejlepší poměr cena / výkon? Jsme tu pro Vás a se vším Vám s radostí poradíme. Za více než 30 let jsme nasbírali obrovské množství zkušeností, které Vám rádi předáme a připravíme řešení přesně pro Vás.

  1. Napište nám nebo zavolejte.
  2. ​Ozveme se Vám do 24 hodin.
  3. Probereme Vaše požadavky, zodpovíme otázky.
  4. Do 48 hodin budete mít cenovou nabídku na míru zpracovanou naším odborníkem.