Hodnocení našich zákazníků

Špaletová okna – Praha, komerční budova

Špaletová okna – Rakovník (Skryje), rodinný dům

Špaletová okna – Praha, bytový dům

Špaletová okna – Praha, základní škola

Historická okna a okenice – Francie, rodinný dům

Dřevěná špaletová okna – Hradec Králové, historický bytový dům

Historická okna – Žďár nad Sázavou, zámek

Špaletová okna – Hořovice, radnice města

Reference našich zákazníků

Od této firmy máme okna v celém domě. Každý den při pohledu na ně jsem opravdu šťastná, že jsme nakonec nepodlehli plastovému šílenství a šli do krásných dřevěných! Spokojení jsme i s vchodovými dveřmi. Domluva byla rychlá a okamžitě se vyřešila i drobná nedorozumění ve výrobě. Všem doporučujeme.

Zuzana Šlajsová

Od pana Šírera máme troje vstupní dveře. Jsou nad 1000 m nadmořské výšky, běžně v zimě pod -20 st. Celsia, už dva roky slouží k plné spokojenosti. Provedení, kvalita, vzhled. Úplně doporučujeme.

Tomáš Macek

Okna máme už více než 10 let, pořád vypadají jako nová a perfektně fungují. Nyní při stavbě nového domu. Vše probíhalo na jedničku od zaměření po montáž. V každém případě doporučuji. :-)

Tomáš Drab

Máme dobré zkušenosti. Okna a dveře máme od této společnosti téměř deset let. Velmi dobré zpracování, povrchová úprava, stále dobrá těsnost. Vše vypadá jako nové i po letech užívání. Nyní jsem objednal další.

Květoslav Novák

Přístup všech zaměstnanců je naprosto dokonalý. Kéž by takto příjemní lidé pracovali všude. Objednal jsem si výrobu a montáž atypických balkonových dveří. I v průběhu výroby byli ochotni upravit mé požadavky a montáž byla velice rychlá a všichni naprosto profesionální. Primárně bych vyzdvihl ochotu montážníků a zedníků, kteří jsou ochotni pro skvělý výsledek pracovat nad rámec dohody. Provedení dveří je špičkové a se vším jsem nadmíru spokojen. Mohu vřele doporučit!

Jakub Říha

Když okna, tak jedině od firmy OKNA ŠÍRER. Mám od této společnosti okna a dveře již 13 let, pravidelně je natírám doporučenou "vodičkou" a jsou jak nová. A nejen, že mají výborné výrobky, ale i přístup k zákazníkovi, je na té nejvyšší úrovni. Zanedlouho mě čeká výměna vstupních dveří na jiném objektu a určitě půjdu touto cestou.

Zdeněk Zýka

Dělali pro nás již několik zakázek a vždy perfektní. Můžeme jedině doporučit.

Monika Jablonská

Okna i dveře od firmy Šírer mohu vřele doporučit. Mám je na domku - novostavbě - jsou precizní a pěkné. Domek je pasiv a při Blower door testu je velmi chválil i technik, který test prováděl. Rodiče mají na domku cca 15 let stará okna a dveře z této firmy a jsou stále super. Je to rodinná firma s milým, vstřícným a zároveň vysoce kvalifikovaný přístupem.

Zuzana Huzyčová

Krásná okna a dveře z pořádného dřeva. Okna mám již několik let a jsem naprosto spokojený. Montáž proběhla bez sebemenších problémů a hlavně rychle. Děkuji!

Petr Šampalík

Při rekonstrukci starého domu jsem měnila špaletová okna za klasická dřevěná s izolačním dvojsklem. Zakázka byla rozdělena na 2 etapy - červenec17 a leden18. Vše proběhlo v naprostém pořádku - od zaměření, přes osazení, po seřízení oken. Oceňuji vysokou kvalitu oken a pečlivé osazení s využitím moderních materiálů (speciální pružná montážní pěna a páska). Je vidět, že firmu tvoří sehraný tým pracovníků. Firma si nehraje na žádné " akční slevy", přesto cena oken vyšla srovnatelná, či dokonce nižší, než byly nabídky s tzv. " 50% slevou " u konkurence. Pro úplnost doplňuji, že zednické začištění, dozdění otvorů po špaletách a parapety dodělávala jiná firma.

Barbora Valiová

Okna Šírer mohu vřele doporučit. Jejich produkty jsou ve výborné kvalitě. Také oceňuji velmi profesionální přístup k zákazníkům, okna i dveře vám vyrobí přesně podle vašich představ.

Ilona Kuníková

Chtěl bych tímto poděkovat společnosti Okna Šírer za výrobu a montáž oken na náš rodinný dům. Od samého počátku realizaci provázela bezproblémová komunikace, vše bylo důkladně vysvětleno a ukázáno ve vlastním showroomu. Při samotné realizaci byly dodrženy domluvené termíny. Montážníci byli příjemní, ochotní a šikovní. Především bezprahový HS portál je pak důležitou součástí bydlení a propojením obývacího prostoru se zahradou. Děkuji.

Michal Kubišta

S firmou Okna Šírer mám dlouhodobě jen pozitivní zkušenosti. Jedna okna od nich mám už přes 20 let a stále fungují bez jediného problému, a i povrchová úprava perfektně drží. Přes 10 let máme okna ze sibiřského modřínu - bez laku, bez lazury - jen dřevo. Sami jsme je natírali jen jednou lněným olejem hned po montáži a jsou stále perfektní. Firmu můžu s klidem doporučit.

Dan Mikušík

Od firmy Okna Šírer s.r.o. jsem objednal vchodové dveře a okna v celkem 3 zakázkách během posledních 10 let. Je jedinou mě známou firmou, která vždy přesně splnila termín a další podmínky dodání. Vždy jsem objednával výrobky z kvalitnějšího druhu dřeva a se sklem se zvýšenou mechanickou odolností, příp. se zvýšeným útlumem hluku. Mohu pouze doporučit.

Richard Chvojka

S výrobky firmy Šírer jsem velmi spokojen, v roce 2016 jsme od nich objednali okna na rekonstrukci RD s trojsklem a před Vánoci nám dodali nové vchodové dveře. Okna nám šetří teplo a vypadají stále jako nová.

Jan Svoboda

Nezávazná KONZULTACE

Zvažujete, jaká okna jsou pro Vás nejlepší? Jaký vybrat design? Co přinese nejlepší poměr cena / výkon? Jsme tu pro Vás a se vším Vám s radostí poradíme. Za více než 30 let jsme nasbírali obrovské množství zkušeností, které Vám rádi předáme a připravíme řešení přesně pro Vás.

  1. Napište nám nebo zavolejte.
  2. ​Ozveme se Vám do 24 hodin.
  3. Probereme Vaše požadavky, zodpovíme otázky.
  4. Do 48 hodin budete mít cenovou nabídku na míru zpracovanou naším odborníkem.