O společnosti Okna Šírer

Vyrábíme a montujeme dřevěná okna a dveře, které budou sloužit spolehlivě po dlouhé léta, tak aby se na nás s důvěrou mohli obrátit i Vaše děti. S touto filozofií firmu v devadesátých letech pan Šírer zakládal a drží se jí stále. Veškerá okna a vchodové dveře vyrábíme v našich vlastních halách vybavených špičkovou technologií od CNC obráběcích center až po robotickou lakovnu. Vedení firmy, vzorkovna i výroba jsou v jednom areálu. I to nám pomáhá držet skvělou kvalitu výroby, protože jsme všichni přímo u toho.

Okna a vchodové dveře od nás kupujete přímo od výrobce. Za svoje peníze tedy dostáváte maximum okna /dveří!

Naše výroba stojí na moderních strojích, ale zásadní roli hrají naši lidé! Odborníci z okolí, kteří umí pracovat se dřevem. Nekteří s námi spolupracují od založení firmy.

Přijeďte se podívat do naší firmy, ukážeme Vám výrobu i naše dřevěná okna.

Miroslav Šírer
JEDNATEL

Stručná historie společnosti

2018

Zavedení nových okenních profilů opláštěných hliníkem s moderním rámem s integrovaným odvodem vody a kondenzátu.

2015

Pořízení nové robotické lakovací linky.

2008

Miroslav Šírer ml. (syn Miroslava Šírera) začíná pracovat ve firmě.

2006

Stali jsme se jako první v ČR certifikovaným provozem pro desetiletou garanci na povrchovou úpravu firmy Remmers.

2002

Příchod Radky Šťávové (dcera Miroslava Šírera) do podnikání, zavedení softwaru Klaes pro cenotvorbu a řízení výroby.

1992

Miroslav Šírer starší si zažádal o vydání živnostenského oprávnění a začal podnikat v truhlářství (ve skromné dílně, kterou si zařídil ve stodole za rodinným domem).

Vedení společnosti

Miroslav Šírer
Jednatel

Radka Šťávová
Jednatelka

Miroslav Šírer
Zakladatel

Reference našich zákazníků

Od této firmy máme okna v celém domě. Každý den při pohledu na ně jsem opravdu šťastná, že jsme nakonec nepodlehli plastovému šílenství a šli do krásných dřevěných! Spokojení jsme i s vchodovými dveřmi. Domluva byla rychlá a okamžitě se vyřešila i drobná nedorozumění ve výrobě. Všem doporučujeme.

Zuzana Šlajsová

Od pana Šírera máme troje vstupní dveře. Jsou nad 1000 m nadmořské výšky, běžně v zimě pod -20 st. Celsia, už dva roky slouží k plné spokojenosti. Provedení, kvalita, vzhled. Úplně doporučujeme.

Tomáš Macek

Okna máme už více než 10 let, pořád vypadají jako nová a perfektně fungují. Nyní při stavbě nového domu. Vše probíhalo na jedničku od zaměření po montáž. V každém případě doporučuji. :-)

Tomáš Drab

Máme dobré zkušenosti. Okna a dveře máme od této společnosti téměř deset let. Velmi dobré zpracování, povrchová úprava, stále dobrá těsnost. Vše vypadá jako nové i po letech užívání. Nyní jsem objednal další.

Květoslav Novák

Přístup všech zaměstnanců je naprosto dokonalý. Kéž by takto příjemní lidé pracovali všude. Objednal jsem si výrobu a montáž atypických balkonových dveří. I v průběhu výroby byli ochotni upravit mé požadavky a montáž byla velice rychlá a všichni naprosto profesionální. Primárně bych vyzdvihl ochotu montážníků a zedníků, kteří jsou ochotni pro skvělý výsledek pracovat nad rámec dohody. Provedení dveří je špičkové a se vším jsem nadmíru spokojen. Mohu vřele doporučit!

Jakub Říha

Když okna, tak jedině od firmy OKNA ŠÍRER. Mám od této společnosti okna a dveře již 13 let, pravidelně je natírám doporučenou "vodičkou" a jsou jak nová. A nejen, že mají výborné výrobky, ale i přístup k zákazníkovi, je na té nejvyšší úrovni. Zanedlouho mě čeká výměna vstupních dveří na jiném objektu a určitě půjdu touto cestou.

Zdeněk Zýka

Dělali pro nás již několik zakázek a vždy perfektní. Můžeme jedině doporučit.

Monika Jablonská

Okna i dveře od firmy Šírer mohu vřele doporučit. Mám je na domku - novostavbě - jsou precizní a pěkné. Domek je pasiv a při Blower door testu je velmi chválil i technik, který test prováděl. Rodiče mají na domku cca 15 let stará okna a dveře z této firmy a jsou stále super. Je to rodinná firma s milým, vstřícným a zároveň vysoce kvalifikovaný přístupem.

Zuzana Huzyčová

Krásná okna a dveře z pořádného dřeva. Okna mám již několik let a jsem naprosto spokojený. Montáž proběhla bez sebemenších problémů a hlavně rychle. Děkuji!

Petr Šampalík

Při rekonstrukci starého domu jsem měnila špaletová okna za klasická dřevěná s izolačním dvojsklem. Zakázka byla rozdělena na 2 etapy - červenec17 a leden18. Vše proběhlo v naprostém pořádku - od zaměření, přes osazení, po seřízení oken. Oceňuji vysokou kvalitu oken a pečlivé osazení s využitím moderních materiálů (speciální pružná montážní pěna a páska). Je vidět, že firmu tvoří sehraný tým pracovníků. Firma si nehraje na žádné " akční slevy", přesto cena oken vyšla srovnatelná, či dokonce nižší, než byly nabídky s tzv. " 50% slevou " u konkurence. Pro úplnost doplňuji, že zednické začištění, dozdění otvorů po špaletách a parapety dodělávala jiná firma.

Barbora Valiová

Okna Šírer mohu vřele doporučit. Jejich produkty jsou ve výborné kvalitě. Také oceňuji velmi profesionální přístup k zákazníkům, okna i dveře vám vyrobí přesně podle vašich představ.

Ilona Kuníková

Chtěl bych tímto poděkovat společnosti Okna Šírer za výrobu a montáž oken na náš rodinný dům. Od samého počátku realizaci provázela bezproblémová komunikace, vše bylo důkladně vysvětleno a ukázáno ve vlastním showroomu. Při samotné realizaci byly dodrženy domluvené termíny. Montážníci byli příjemní, ochotní a šikovní. Především bezprahový HS portál je pak důležitou součástí bydlení a propojením obývacího prostoru se zahradou. Děkuji.

Michal Kubišta

S firmou Okna Šírer mám dlouhodobě jen pozitivní zkušenosti. Jedna okna od nich mám už přes 20 let a stále fungují bez jediného problému, a i povrchová úprava perfektně drží. Přes 10 let máme okna ze sibiřského modřínu - bez laku, bez lazury - jen dřevo. Sami jsme je natírali jen jednou lněným olejem hned po montáži a jsou stále perfektní. Firmu můžu s klidem doporučit.

Dan Mikušík

Od firmy Okna Šírer s.r.o. jsem objednal vchodové dveře a okna v celkem 3 zakázkách během posledních 10 let. Je jedinou mě známou firmou, která vždy přesně splnila termín a další podmínky dodání. Vždy jsem objednával výrobky z kvalitnějšího druhu dřeva a se sklem se zvýšenou mechanickou odolností, příp. se zvýšeným útlumem hluku. Mohu pouze doporučit.

Richard Chvojka

S výrobky firmy Šírer jsem velmi spokojen, v roce 2016 jsme od nich objednali okna na rekonstrukci RD s trojsklem a před Vánoci nám dodali nové vchodové dveře. Okna nám šetří teplo a vypadají stále jako nová.

Jan Svoboda

Nezávazná poptávka

Zvažujete, jaká okna jsou pro Vás nejlepší? Jaký vybrat design? Co přinese nejlepší poměr cena / výkon? Jsme tu pro Vás a se vším Vám s radostí poradíme. Za více než 30 let jsme nasbírali obrovské množství zkušeností, které Vám rádi předáme a připravíme řešení přesně pro Vás.

  1. Vyplňte formulář.
  2. ​Ozveme se Vám do 24 hodin.
  3. Probereme Vaše požadavky, zodpovíme otázky.
  4. Do 48 hodin budete mít cenovou nabídku na míru zpracovanou naším odborníkem.