Dřevěná okna / Eurookna

Hezká okna z přírodního materiálu, okna ze dřeva.

Špaletová okna

Tradiční špaletová a kastlová okna s nenapodobitelným vzhledem. 

Vchodové dveře

Dřevo, poctivý materiál pro poctivé vchodové dveře.

Příslušenství

Kompletní nabídka se vším co je pro dřevěná okna a dveře potřeba.

Kastlová okna - kus historie s moderními vlastnostmi

Kastlová okna jsou instalována v různých památkově chráněných lokalitách například městech jakou jsou Praha, Plzeň, Brno, Mělník, Slaný, Beroun a další. Z důvodu zachování historického rázu budovy je nutné stará nevyhovující okna repasovat nebo vyměnit za nová kastlová okna. 

Kastlová okna vyráběná moderními technologiemi a inovativními postupy mají výrazně lepší izolační vlastnosti než původní špaletová okna a budou Vám šetřit energii za vytápění po dlouhá léta. Naše inovované produkty mají integrované celobvodové těsnění, snadno ovladatelné rozvory, důmyslný systém spodního rámu bez výtokových otvorů, které dělali problémy, izolační dvojsklo a moderní čtyřvrstvou povrchovou úpravu. Toto vše zajišťuje dlouhodobou bezchybnou funkci kastlových oken pro váš klidný spánek. 

Za svoje peníze dostanete historicky vypadající okno s moderními izolačními vlastnostmi. Okno, splní požadavky památkářů a Vám zpříjemní život. 

Kastlová okna vyrábíme v různých provedeních:

  • venkovní i vnitřní křídla otevíravá dovnitř
  • venkovní křídla otevíravá ven a vnitřní křídla otevíravá dovnitř
  • venkovní křídla s izolačním dvojsklem a  vnitřní s jednoduchým sklem - standardní provedení
  • venkovní i vnitřní křídla s řezaným sklem tl. 4mm - repliky původních oken
  • venkovní i vnitřní křídla s izolačním dvojsklem - pro nejlepší izolační vlastnosti
  • venkovní křídla s jednoduchým sklem a vnitřní křídla s izolačním dvojsklem - nedoporučujeme, protože na základě fyzikálních zákonů se budou venkovní 4mm skla rosit. 

Pro úředníky stavebního úřadu a památkáře Vám poskytneme výkres na kastlová okna a pomůžeme s hledáním ideálního řešení přímo pro dům, ktrerý budete rekonstruovat. 

Kastlová okna ceník

Ceny kastlových oken naleznete v sekci kastlová okna ceník. Ceny oken se liší podle použitého profilu a složitosti členění, které kastlová okna mají opravdu různé. Pro přesnou cenu vyhotovujeme cenovou nabídku na míru, pro orientaci stačí ceník pro kastlová okna.   

Kalkulace nových oken ZDARMA!


Poptejte u nás realizaci nových oken na emailu: info@oknasirer.cz nebo zavolejte a proberte vše s technikem na 311 585 207

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2023

(c)Všechna práva vyhrazena Miroslav Šírer 2020