Dřevěná okna / Eurookna

Hezká okna z přírodního materiálu, okna ze dřeva.

Špaletová okna

Tradiční špaletová a kastlová okna s nenapodobitelným vzhledem. 

Vchodové dveře

Dřevo, poctivý materiál pro poctivé vchodové dveře.

Příslušenství

Kompletní nabídka se vším co je pro dřevěná okna a dveře potřeba.

Dřevěné vchodové dveře

Vchodové eurodveře jsou vhodné pro každý dům.

Spolu s eurookny a špaletovými okny vyrábíme také vchodové dveře, abychom nabídli ucelený sortiment výplní stavebních otvorů. Vchodové dveře jsou vizitkou majitele a chloubou každého domu. Proto naše dveře vyrábíme na míru podle vlastních návrhů zákazníků. Stejně tak jako naše eurookna mají dveře různé výhody:

Tepelně izolační vlastnosti - tepelná prostupnost dveří od UD=0,75 pro profil IV92

Vhodné pro pasivní domy - Vchodové dveře Euro IV92 s tepelnou prostupností celých dveří UD=0,75 W/(m2.K) jsou vhodné pro pasivní domy.

Tvarová stálost a pevnost - vchodové dveře musejí fungovat stejně perfektně za všech klimatických podmínek. Proto používáme při výrobě až dvanáctivrstvé lepené hranoly pro tu nejvyšší tuhost křídla.

Vysoká bezpečnost - Dveře osazujeme tří až pěti bodovou zámkovou lištou, bezpečnostní klikou s překrytím proti odvrtání, závěsy BAKA 3D a bezpečnostní vložkou.

Dvojité těsnění - dvojité celoobvodové těsnění DEVENTER izoluje tepelně, hlukově a zabraňuje propršení.

Možnosti různých provedení - velké množství tvarů, rozměry dveří na míru, různé druhy zdobení a skel nekladou představivosti meze.

Dlouhá životnost - standardně záruka 5 let na všechny součásti výrobku a záruka 10 let na povrchovou úpravu!

Nadstandardní výbava - již v základním provedení od nás dostanete lepený hranol bez podélného napojování (FIX), bezpečnostní garnituru HOPPE s ochranou proti odvrtání, hákový zámek KFV, bezpečností vložku FAB a sadu pro udržování nátěru zdarma!

Práh s přerušeným tepelným mostem - přerušení tepelného mostu u prahu zvyšuje izolaci celé konstrukce.

FOTOGALEFIE vchodových dveří.

Vchodové dveře pro pasivní domy EURO IV92

 

Vchodové dveře profilu IV92, jsou vyvinuty přímo pro pasivní domy. Se svojí tepelnou prostupností celých dveří UD=0,75 W/(m2*K) uspoří spoustu tepla i v novostavbách. 

DŘEVO: Vchodové dveře jsou standardně vyráběna ze smrkového, devítivrstvého lepeného hranolu bez podélného napojení pohledových lamel (fixní). Hranol prošel zkouškou v německé zkušebně  ITF Rosenheim. Další provedení:  americký dub fixní, sibiřský modřín fixní, eucalyptus red grandis fixní, tepelně upravené dřevo - thermowood (TMT).

SKLO: Standardně jsou dveře osazeny izolačním trojsklem s teplým distančním rámečkem (hranou) Chromatech ultra, který je možné dodat v různých barvách. Meziskelní prostor je vyplněn izolačním plynem argon 94,6. Složení: Climaguard 1,0 - 16mm Chromatech ultra - Float 4mm - 16mm Chromatech ultra - Climaguard 1,0. Sklo je uloženo v hluboké zasklívací drážce, která minimalizuje tepelný most okolo distančního rámečku. Tepelná prostupnost skla Ug=0,5 W/(m2*K). Další provedení skla: protihlukové, zatmavené proti přehřívání interiéru, bezpečnostní, kalené, ornamentní a mléčné. 

DŘEVENÁ VÝPLŇ: Vchodové dveře dodáváme s různými druhy výplní: dřevěná výplň s korkovou izolační vrstvou a profilací, dřevěná výplň hladká s polyuretanovou izolační pěnou, tzv. provedení "panel Taurus", kdy mají dveře v celém průřezu stejnou tloušťku. Základem konstrukce všech modelů dveřovek z panelu Taurus je obvodový lepený rám šíře 140 mm se dvěma vlepenými svislými kovovými výztuhami. Rám je vždy v celém svém profilu vyroben ze stejné dřeviny jako povrch. Konstrukce dveřovky je dále vyztužena OSB deskou. Na obrázcích níže vidíte zleva: profilovanou výplň, hladkou výplň a panel Tarus.                                          

KOVÁNÍ: Standardně stavitelné závěsy BAKA 3D, které je možné seřizovat ve všech třech směrech pro hladký chod dveřního křídla. Bezpečnostní zámek s háky a kovou lištou v zárubni. Zámková vložka bezpečnostní třídy 3.  

KLIKY: Standardně HOPE s bezpečnostním překrytím proti odvrtání v pěti barevných odstínech. Naše kování je kompatibilní s řadou dalších desingových výrobků např. od fi. Cobra, M&T a pod. 

POVRCHOVÁ ÚPRAVA: Čtyřvrstvá povrchová úprava od firmy REMMERS se zárukou 10let. V první fázi se dveře napouštějí impregnací ještě v rozebraném stavu (nejmodernější dílcová metoda). Díky tomu jsou ošetřeny i čepy a dlaby, je eliminována možnost vniku vlhkosti do konstrukce. Pak se dílce lepí, namáčejí do základu a 2x stříkají vrchním lakem pomocí vysokotlakého stříkacího zařízení. Vše je prováděno v moderní lakovně s řízenou vlhkostí a teplotou. Ke dveřím umíme barevně sladit: okna, garážová vrata, střešní okna, vnitřní parapety, interiérové dveře, plotovky nebo podbití. Pomůžeme Vám dosáhnout krásně sladěného celku. Na výběr jsou palety lazur a stupnice krycích barev RAL a NCS. Alternativně nabízíme vydrásání měkkých let dřeva a lakování přírodními oleji. Okna tak dostanou zvláštní starý vzhled. Barevné odchylky u povrchové úpravy typu lazura nejsou důvodem k reklamaci, záleží na odstínu dřeva.

KRYCÍ OKAPNICE: Okapnice z taženého, eloxovaného hliníků chrání nejvíce namáhané části dveří před nepřízní povětrnostních vlivů. Naše okapnice vyrábí firma GUTMANN ve třech provedeních eloxu a v bílém vypalovaném laku. Okapnice se osazují na křídlo po dohodě s odběratelem, záleží na desingu dveřního křídla. 

TĚSNĚNÍ: Dvě celoobvodová těsnění na dveřním křídle zajišťují téměř nulovou průvzdušnost.  

PRÁH: Dveře jsou standardně osazeny bezbariérovým hliníkovým prahem Gutmann s přerušeným tepelným mostem. Jako alternativu můžeme nabídnou tzv. padací práh, kde po uzavření dveřního křídla sjede těsnící lišta na podlahu. Předpokladem bezchybné funkce je dokonale rovná podlaha bez spár. 

 

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2022

(c)Všechna práva vyhrazena Miroslav Šírer 2020