Produkty

Eurookna, dřevěná okna, okna a dveře opláštěné hliníkem

Eurookna jsou dřevěná okna, která vyrábíme  z lepených hranolů z listnatého nebo jehličnatého řeziva. Nejvíce namáhaná místa křídla a rámu chráníme hliníkovou okapnicí. Okna osazujeme kvalitními izolačními dvojskly nebo trojskly v různých provedeních: tepelně izolační, protihluková, s kladnými solárními zisky, protisluneční a nebo bezpečnostní lepená skla proti vloupání. Nejvyšší důraz klademe na kvalitní vstupní materiály a tu nejlepší povrchovou úpravu. Díky čtyřvrstvému systému lazur a krycích barev, které nanášíme pomocí nejmodernější plně automatické lakovací linky s robotem, máme okna s nejkvalitnější povrchovou úpravou na současném trhu. 

Co dělá naše okna jedinečná: 

  • Povrchová úprava nanášená robotem (se zárukou 10 let).
  • Tepelná izolace eurookna s trojsklem Uw = 0,68 W/(m2*K).
  • Vodotěsnost třídy E1350 (zkušební tlak 1350 Pa, běžné výrobky odolají cca 600 Pa).
  • Bezpečné kování pojistkou proti svěšení Siegenia Titan AF. 
  • Eurookna Vám namontují naši vlastní montéři podle norem ČSN. 

Eurookna IV92 PASIV – jsou určená pro pasivní a nízkoenergetické domy, v současné době je však doporučujeme i do běžných rodinných domů a rekonstrukcí, protože náklady na energie stále vzrůstají. Díky izolačním trojsklům a rámu tloušťky 92 mm uspoříte spoustu tepla. 

Eurookna IV78 ECONOMIC – vyrábíme stejně pečlivě jako okna pro pasivní domy. Použitím menší tloušťky rámu a izolačních dvojskel můžeme okna nabídnout za lepší cenu. Tato dřevěná eurookna se uplatní například v případě rekonstrukcí bytových domů, ve starších rodinných domech a chalupách.  

Všechna naše eurookna můžeme nabídnout jako bezpečnostní okna osazená kováním s bezpečností WK2, lepeným sklem bránícím rozbití, skrytým magnetem pro EZS a velice důležitou bezpečnostní klikou s pojistkou proti otočení. 

Proč si nás vybrat?

VLASTNÍ VÝROBA
I MONTÁŽ

Na celé realizaci se podílí naši zaměstnanci, za jejichž kvalitní práci ručíme.

VŽDY JEDNÁTE
S ODBORNÍKEM

Naši kolegové své práci opravdu rozumí, to poznáte v každé fázi zakázky.

DLOUHODOBÉ
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

Prozkoumejte i recenze našich zákazníků na Google či Firmy.cz.

Hodnocení našich zákazníků

Nezávazná KONZULTACE

Zvažujete, jaká okna jsou pro Vás nejlepší? Jaký vybrat design? Co přinese nejlepší poměr cena / výkon? Jsme tu pro Vás a se vším Vám s radostí poradíme. Za více než 30 let jsme nasbírali obrovské množství zkušeností, které Vám rádi předáme a připravíme řešení přesně pro Vás.

  1. Napište nám nebo zavolejte.
  2. ​Ozveme se Vám do 24 hodin.
  3. Probereme Vaše požadavky, zodpovíme otázky.
  4. Do 48 hodin budete mít cenovou nabídku na míru zpracovanou naším odborníkem.